Rzęsy 5D Camellia Volume Express

101.00 108.99 

Availability: Na stanie
Wyczyść
Compare
SKU: n/a.

Opis

Rzęsy Camellia Volume Express to idealne, gotowe do aplikacji wachlarze 5D. Charakteryzują się tym, że posiadają 2 różne długości rzęs na każdym wachlarzu. Pozwalają uzyskać idealną objętość w dużo krótszym czasie, dając efekt gęstych, puszystych rzęs. Doskonale nadają się do szybkiego uzupełnienia stylizacji. Polecane dla początkujących i zaawansowanych stylistek do ekspresowej aplikacji. Wachlarze są umocowane na pasku tak, aby zachować ich pełną rozłożystość.

Rzęsy grubości 0,05mm są miękkie i wyjątkowo lekkie, a przy tym zachowują swoją elastyczność i podkręcenie. Kształt C to najbardziej popularny rodzaj skrętu, w którym rzęsy wyglądają jak podkręcone zalotką.

Rzęsy grubości 0,07mm są miękkie i bardzo lekkie, a przy tym zachowują swoją elastyczność i podkręcenie. Kształt C to najbardziej popularny rodzaj skrętu, w którym rzęsy wyglądają jak podkręcone zalotką.

Rzęsy grubości 0,05mm są miękkie i wyjątkowo lekkie, a przy tym zachowują swoją elastyczność i podkręcenie. Kształt D charakteryzuje się mocnym, wyraźnym podkręceniem.

Rzęsy grubości 0,05mm są miękkie i bardzo lekkie, a przy tym zachowują swoją elastyczność i podkręcenie. Kształt D charakteryzuje się mocnym, wyraźnym podkręceniem.

Dodatkowe informacje

Podkręcenie/Curl

C, D

Grubość/Thickness

0.05mm, 0.07mm