Klej do rzęs CLD Black Pearl Adhesive

49.00 

Availability: Na stanie
Compare
SKU: 863785.
Kategoria: .

Opis

Klej doskonale łączy sztuczne rzęsy z naturalnymi. Doskonale sprawdza się zarówno w stylizacjach metodą 1:1 jak również w metodach objętościowych. Czas schnięcia to 2-3 sekundy, w zależności od warunków panujących w pomieszczeniu.

Optymalne warunki dla kleju:

Temperatura 20 – 25 °C

Wilgotność powietrza 50 – 70 %

Utrzymuje się do 5 – 6 tygodni. Polecany zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych stylistów.

PRZECHOWYWANIE KLEJU

Przed pierwszym użyciem klej powinien być przechowywany w lodówce. Po wyjęciu z lodówki należy go odwilżyć i przyzwyczaić do temperatury pokojowej. W tym celu należy wyjąć go z lodówki i otworzyć po minimum 4 godzinach.

Po otwarciu nie należy trzymać kleju w lodówce, bo pomoże to spowodować jego zagęszczenie i utratę właściwości. Po naruszeniu uszczelki kleju jego konsystencja może ulec zmianie, na skutek różnicy temperatury i wilgotności. Klej należy przechowywać z dala od wilgoci, promieni słonecznych oraz źródeł ciepła. Klej musi być przechowywany w suchym, chłodnym i zacienionym miejscu. Po każdym użyciu należy go szczelnie zakręcić.

TERMIN WAŻNOŚCI

Nieotwarty klej zachowuje swoje właściwości przez 6 miesięcy, natomiast otwarty od 2 do 3 miesięcy.

REKLAMACJE

Do zamówień dodajemy tylko świeże i nieotwierane kleje.

Klej należy sprawdzić niezwłocznie po jego otrzymaniu i przechowywać zgodnie z wymienionymi wyżej zasadami. Klej sprawdzamy poprzez delikatne potrząśnięcie buteleczki – klej powinien mieć płynną konsystencję. W przypadku stwierdzenia nieprawidłowości, niezwłocznie po sprawdzeniu kleju, należy zgłosić reklamację drogą mailową lub telefonicznie.

Ze względu na wysoką wrażliwość produktu reklamacje rozpatrujemy do 48 godzin od daty otrzymania produktu, ponieważ po dłuższym czasie nie jesteśmy w stanie stwierdzić czy klej był przechowywany w odpowiednich warunkach. Wymieniamy klej na nowy, jeśli faktycznie okazałby się w jakiś sposób zepsuty.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Klej do rzęs CLD Black Pearl Adhesive”