Klej CLD Diamond Drop Master 5ml

78.00 

Availability: Brak w magazynie

Brak w magazynie

Compare
SKU: 863805.
Kategoria: .

Opis

Prawdziwy diament wśród klei, łączący w sobie wysoką trwałość stylizacji i błyskawiczny czas schnięcia. Ten supermocny klej 1 sekundowy został stworzony z myślą o potrzebach doświadczonych stylistów i mistrzów stylizacji rzęs. Doskonale sprawdza się w metodach objętościowych, szczególnie polecany do budzących zachwyt dużych objętości.

Optymalne warunki dla kleju:

Temperatura 19 – 25 °C

Wilgotność powietrza 45 – 65 %

Utrzymuje się do 7 – 8 tygodni. Polecany dla zaawansowanych stylistów.

Precyzyjne określenie warunków dla danego kleju jest trudne do zdefiniowania, ponieważ na jego pracę poza temperaturą oraz wilgotnością wpływa również wielkość i wysokość pomieszczenia, oraz skład chemiczny powietrza. Wybierając klej, kieruj się nie tylko warunkami panującymi w salonie, ale także własnym tempem pracy, umiejętnościami oraz rodzajem stylizacji jakie chcesz nim wykonywać.

 

PRZECHOWYWANIE KLEJU

Przed pierwszym użyciem klej powinien być przechowywany w lodówce. Po wyjęciu z lodówki należy go odwilżyć i przyzwyczaić do temperatury pokojowej. W tym celu należy wyjąć go z lodówki i otworzyć po minimum 4 godzinach.

Po otwarciu nie należy trzymać kleju w lodówce, bo pomoże to spowodować jego zagęszczenie i utratę właściwości. Po naruszeniu uszczelki kleju jego konsystencja może ulec zmianie, na skutek różnicy temperatury i wilgotności. Klej należy przechowywać z dala od wilgoci, promieni słonecznych oraz źródeł ciepła. Klej musi być przechowywany w suchym, chłodnym i zacienionym miejscu. Po każdym użyciu należy go szczelnie zakręcić.

TERMIN WAŻNOŚCI

Nieotwarty klej zachowuje swoje właściwości przez 6 miesięcy, natomiast otwarty od 2 do 3 miesięcy.

REKLAMACJE

Do zamówień dodajemy tylko świeże i nieotwierane kleje.

Klej należy sprawdzić niezwłocznie po jego otrzymaniu i przechowywać zgodnie z wymienionymi wyżej zasadami. Klej sprawdzamy poprzez delikatne potrząśnięcie buteleczki – klej powinien mieć płynną konsystencję. W przypadku stwierdzenia nieprawidłowości, niezwłocznie po sprawdzeniu kleju, należy zgłosić reklamację drogą mailową lub telefonicznie.

Ze względu na wysoką wrażliwość produktu reklamacje rozpatrujemy do 48 godzin od daty otrzymania produktu, ponieważ po dłuższym czasie nie jesteśmy w stanie stwierdzić czy klej był przechowywany w odpowiednich warunkach. Wymieniamy klej na nowy, jeśli faktycznie okazałby się w jakiś sposób zepsuty.