Egzamin instruktorski

Egzamin instruktorski

Egzamin jest przeznaczony dla stylistów, którzy ukończyli szkolenia podstawowe, są profesjonalnie przeszkoleni i przygotowani na to aby dzielić się swoją wiedzą z innymi. Egzamin w Akademii Stylizacji Rzęs gwarantuje Państwu bardzo wysoki, prestiżowy poziom, efektywne metody nauczania i sprawdzania nabytych umiejętności, wysokiej klasy kadrę z wieloletnim stażem a ponadto zdobycie nowych, cennych kwalifikacji.

Przyszli instruktorzy, podczas egzaminu, mają do dyspozycji w pełni wyposażone i nowoczesne stanowiska pracy. Staramy się by każdy, kto zdecyduje się na egzamin instruktorski Akademii Stylizacji Rzęs, miał do dyspozycji wysokiej klasy urządzenia, narzędzia i produkty do przedłużania rzęs. Podczas egzaminu zapewniamy wszelkie niezbędne narzędzia, kleje, akcesoria oraz rzęsy. Egzamin instruktorski trwa dwa dni i składa się z dwóch części. W pierwszym dniu egzaminu sprawdzane są indywidualne umiejętności, natomiast drugiego dnia osoba zdająca uczy osobę początkującą przedłużania rzęs pod nadzorem egzaminatora.
Po zdaniu egzaminu uczestnik otrzymuje certyfikat instruktora CLD w języku angielskim, potwierdzający umiejętności i uprawniający do kształcenia z zakresu zagęszczania i przedłużania rzęs.

Koszt egzaminu: 800 zł
Czas trwania egzaminu: dwa dni

Egzamin odbywa się w głównej siedzibie Euro Fashion Akademia Paznokcia w Pruszczu Gdańskim.

Dostosowujemy się do Państwa potrzeb dlatego termin egzaminu jest ustalany indywidualnie.

Skontaktuj się z nami:
szkolenia@cldlash.com
tel. (58) 692 22 20